Tüm Kulvarlarda Adobe İle Yanınızdayız!

Yeniliklerin Hızına Hız Katıyoruz
Adobe Sensei ile tanışın — En karmaşık deneyim zorluklarının üstesinden gelmek için ihtiyacınız olan bilgi hizmetleri.

Adobe'yi Deneyimleyin
Teknoloji, hayatlarımızı her zamankinden çok daha hızlı değiştiriyor. Yemek yemek için kaydırmamız, ulaşım için dokunmamız, kıyafet için ise tıklatmamız yeterli. Dünyanın uzak yerlerini görmek için gözlüklerimizi takıyor, parmaklarımızla harika eserler yaratıyor ve bir video ile en sevdiğimiz anları tekrar yaşayabiliyoruz.

Hangi Renk Sizin?

Peki Creative Cloud?

Adobe Creative Cloud en basit haliyle çoğu Adobe yazılımını üyelik tabanlı olarak internet üzerinden kullanmanıza imkan tanıyan bir sistem. Bu sistem altyapı olarak Adobe Creative Suite paketine dahil olan yazılımlara dayanmakta.
Örnek vermek gerekirse:


Ms Publisher, Media Encoder CS6, Photoshop Extended, Flash Pro, Flash Builder Premium, Dreamweaver, Fireworks, Adobe Premiere Pro, After Effects, Adobe Audition, SpeedGrade, Prelude, Encore, Adobe Muse, Edge Animate, Photoshop Lightroom, Business Catalyst, Typekit, Story Plus, DPS Single Edition


Adobe Creative Cloud'un işletmenize maliyet ve kullanışlılık açısından sunabileceği birden çok çözüm mevcut.

Herhangi Bir Bilgisayardan Erişim

Bulut sistemi mantık olarak bilgileri internet üzerinden uzaktaki bir sunucuya iletip orada saklamanıza ve sonrasında herhangi bir bilgisayardan bu bilgilere ulaşmanıza imkan tanır. Benzer şekilde Adobe Creative Cloud üzerindeki yazılımlar ile başlattığınız bir projeyi bulut sistemi üzerine kaydedebilir ve sonrasında başka bir bilgisayarda bu projeye devam edebilirsiniz.


Her Cihaz İçin Ayrı Lisans Maliyetinden Kurtulun

Bilindiği üzere Adobe yazılımları genel olarak standardın üzerinde fiyatlara sahipler. Çoğu işletme için de olmazsa olmaz nitelikte olan bu yazılımlar maliyet açısından ciddi sıkıntılar yaratmaktaydı.

Adobe Creative Cloud bu sıkıntıları ortadan kaldırmakta. Üyelik için ödeyeceğiniz miktar maliyetler açısından çok daha sağlıklı olacaktır. Ayrıca aynı yazılımı evinizde, iş yerinizde, herhangi başka bir bilgisayarda yasal olarak kullanabilmek mümkün olacak.

Bu noktaların haricinde lisansız yazılımlardan doğan yasal süreçler ve yüksek cezalar göz önüne alındığında Creative Cloud yine mantıklı bir çözüm olarak parlamakta.


Adobe Yazılımlarını Türkçe veya Dilediğiniz Başka Dilde Kullanın

Creative Cloud size Adobe yazılımlarını Türkçe olarak kullanabilme imkanı sunmakta. Adobe Muse ve Adobe Edge gibi Türkiye'de satışı olmayan ve Türkçe desteği olmayan yazılımları bile Türkçe olarak kullanabilmek gerçekten güzel bir haber.

Ayrıca Türkçe dışındaki dillerde de Adobe yazılımlarını kullanabilmek uluslararası faaliyet gösteren firmalar için kullanışlı olacaktır.

Donanım Maaliyetlerinden Kurtulun

Adobe Creative Cloud üzerinde çalışan yazılımlar aslen sizin işlem yaptığınız bilgisayarda değil de uzaktaki bir sunucuda çalıştırılmaktadır. Bu nedenle işlem yaptığınız bilgisayarın donanımının yazılımları çalıştırabilmek için önemi kalmamaktadır.

İşletim sistemi, işlemcisi, belleği ya da grafik işlemcisi ne olursa olsun bilgisayarlarınızı bu yazılımları çalıştırmak için kullanabilirsiniz. Tek gerekli olan internete bağlanabilen ve güncel tarayıcıları destekleyebilen bir bilgisayar. Böylece donanım güncelleştirme ya da yeni bilgisayar satın alma maliyetlerinden de kurtulmaktasınız.