FortiGate

FortiGate, web filter, IPS, DLP ,antivirüs, application sensor, antispyware, antimalware, antispam gibi detaylı güvenlik seçenekleri ile tam UTM kontrolü sağlayan firewall ürünüdür.


FortiAnalyzer

Fortinet cihazlarından ve diğer uyumlu cihazlardan log verisini güvenli şekilde toplar, inceler ve raporlar. Kolaylıkla özelleştirilebilen kapsamlı bir rapor setini kullanarak trafik, virüs, saldırı ve e-posta verisini içeren kayıtları süzebilirsiniz.


FortiManager

FortiManager merkezi yönetim sistemi, bütün Fortinet güvenlik sistemlerinin daha kolay ve etkin şekilde yönetimemiz için ihtiyacımız olan gerekli araçları sağlar.


FortiMail

FortiMail, gelen saldırılara (gelişmiş kötü amaçlı yazılımlar da dahil olmak üzere) karşı koruma sağlayan, hassas verileri kaybetmeyi önleyen ve yönetmeliklere uygunluk için yardımcı olan, çok tercih edilen güvenli bir e-posta ağ geçidi platformudur.


FortiWeb

Barındırılan web uygulamalarını bilinen, bilinmeyen saldırılardan koruyan web ugulama güvenlik duvarıdır. Çok katmanlı ve korelasyon algılama methodları kullanan FortiWeb, uygulamalarınızı bilinen açıklardan sıfırıncı gün zafiyetlerinden koruyabilmektedir.


FortiSwitch

Fortiswitch kullanımı kolay, güvenli ve performansı yüksek küçük, orta ve büyük işletmelere uygundur. Karmaşıklığı düşük arayüzü sayesinde son derece kolay kullanım sağlar.